News

AKFA universitetida O‘zbekiston fuqarolariga merit-based scholarship taqdim etilmoqda

AKFA universiteti 2019/2020 o‘quv yilida 200 nafar talabani qabul qiladi. Bu va boshqa ma’lumotlarga poytaxtimizda bo‘lib o‘tgan AKFA universiteti ochilishi bo‘yicha matbuot anjumanida batafsil to‘xtalib o‘tildi.

Batafsil ma'lumot

AKFA universitetida qabul jarayonlari 10-iyulga qadar davom etadi

Oliygohga hujjat qabul qilish to’liq onlayn tartibda amalga oshirilmoqda. Joriy o’quv yilida ta’lim maskani 200 nafar talabani qabul qiladi.

AKFA universitetida qabul jarayonlari boshlandi

AKFA universitetining 2019/2020 o’quv yili uchun qabul jarayonlari boshlandi. 1 iyun 2019 yildan Oliygohga hujjat qabul qilish to’liq onlayn tartibda amalga oshiriladi. Joriy o’quv yilida ta’lim maskani 200 nafar talabani qabul qiladi. Ilk o’quv yilida talabalarning faqat tibbiyot yo’nalishida (Medical College) tahsil olishlari ko’zda tutilgan.

Murojaat uchun

• Toshkent, Shayxontohur tumani, Ko‘kcha Darvoza 1-tor ko‘chasi, 10.
  • +998712000123
  • info@akfauniversity.uz